Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Değer Katın

e-halıcım ile dünyanın en yavuz halılarına mevla olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların dirimımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Rum’da canlı insanlar bağırsakin lüp zarfında halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kabil önemli markalar ile de katkı dokumalıyor. Ama halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil bayağıda görmüş başüstüneğunuz bütün halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda dirim bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda lüksü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, siyah, beyaz zehir, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir durum yaratmaktadır. Halıların natürel yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavim başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom sürdürmek üzere 500’e yakın satış noktasında görev veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Mobilya ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom sürdürmek üzere 500’e yakın satış noktasında görev vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine mevla üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına mevla halı serileri ile verimli ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bağırsakin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne kadar ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz gerektiğini biliyoruz. Ama üzere bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. Yarar fiyatlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok daha birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de vüruttirmeyi gayeliyor.

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir