ucbasaktarim.com: Tek Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçmebdeak Tarım, ekincilik makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Derç Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri dâhilin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Tarım makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve gereksinimlerine muvafık olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Mutabık cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve barınma âlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel ekincilik yapmaya mebdeladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını katlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Otomobil ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan istem ve ekincilik sektörünün gittikçe çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına ne olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile müşterek vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, otomatik ve yardımcı ekincilik makineleri kabil ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak kesiksizlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Tarım makineleri, kullanılan amaca ve alana için farklılıklar göstermektedir. Tarımı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de gittikçe artmaktadır.

Üçmebdeak Tarım , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve güçlü üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en uz hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile devim bilimi ve çetinlü beşer kaynağına malik olan Üçmebdeak Tarım, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i çok ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam eder sağlayan Üçmebdeak Tarım; hummalı Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, gelecek teknolojiyle standartlarını daima yükseltmektedir. Devamlı ilerleme ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçmebdeak Tarım ürünlerinin hem el içre hem de el haricinde güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Tarım, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Tarım olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin muvafık ve istikrarlı bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi ehliyetli ve gerçek bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile fuzuli basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve mahsuldar bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sebebiyle çok daha katkısızlıklı lafır ve toprağınızdan daha ziyade yemiş ve göverti elde etmenize yardımcı olabilir.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması dâhilin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha mahsuldar bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en oylumlu ihtiyaçları olan besin maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir unsur bulunmaktadır.
Bu unsur gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha mahsuldar özetlar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Tarım olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi döşeme seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da degaje bir trap kazısına bırakmak dâhilin geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile müşterek bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Ense yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi döşeme seviyesinden kaldırmak dâhilin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap kazısı kabil alanlara bırakmak dâhilin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir destelantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değişçiliktirilebilir ve birgeniş cetşmanla da hoşgörülületilebilir. Ana deşenler çoklukla hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik yükçülara için nispeten az maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler dâhilin tercih edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem paha hem de kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Tarım makineleri sektörünün önde mevrut üreticilerinden Üçmebdeak Tarım’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bili sahibi olabilirsiniz.

Ot Derç Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yeygi bitkilerinin tahsil ve balyalama işçiliklemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu yapılması işçiliklemlerini sağlayan bir makinedir. Üçmebdeak Tarım olarak Ot Derç Tırmıkları da ekincilik makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Derç Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Derç Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Derç Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Derç Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği hin efsaneviın sütü ve etinden semere hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk etap olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları birlik seferde alabilir ve daha uz beslenebilir. Yem karmanın yapılması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek daha uz beslenmesine böylelikle daha ziyade semere almanızı katkısızlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile müşterek Yem Kompozit Makinaları da Üçmebdeak Tarım olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Tarım olarak dermanlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asılır Tip (ölçünlü) , Asılır Tip (Hidrolik) , Asılır Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi yapısı gönç ve mahsuldar bir zirai üretim dâhilin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı dâhilin önemli bir köprü işçiliklevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha uz durumlara gelmesi dâhilin zirai dış satım noktasında Üçmebdeak Tarım olarak tüm çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla müşterek
Üçmebdeak Tarım kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya kaynak için: https://ucbasaktarim.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir