pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde bucak almasının en önemli nedenlerinden biri mangır ile (UC yöntemiyle) külah ortamında düzenışveriş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle külah bâtınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş yetişmek bâtınin oyuna online yöntemlerle mangır yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile düzenışveriş yetişmek o derece kolaylık değildir. Çünkü bu davranışlemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok mürtefi oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bâtınin ya da oyunda daha okkalı tabanca gücü üzere hilelere kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bâtınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini çekmece ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazgımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bâtınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bâtınin oyunu daha esen oynamanızı esenlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov üzere hilelere bucak verilmiştir. Hatta bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi üzere hilelere de bucak verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına sebep olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bâtınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular külah içerisinde bucak saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine kafavurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara ortamında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da vesair oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü değdavranıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde bucak saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu bâtınin bâtınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve tinsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok nazarıitibar gkalıntı ve vesair oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında külah kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında birlik oyuncuların nerede olduklarını seyircilere temsil etmek bâtınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu mekanizma hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya kafalamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bâtınin daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bâtınin her gün bir yol bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında bucak saha duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda bucak saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz hakkındasında sizi çelimlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca lafız üzere görünse de aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat gidermek yahut bir nesneyi nişan gidermek anlamına gelirken Bot kelimesi, bir davranışin otomatik olarak kuruluşlması anlamına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir