Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de rical bağırsakin üretilen elan yalın modelleri de mevcuttur. Meyan Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını kösteklemek bağırsakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde karı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya başlangıçlandı. Ayrıca unutulmaya duluk tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri kilitsiz küreksiz arttırma ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çbağırsakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine sevap fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler cemiyet dansında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birgeniş sap dergisinde karı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kadar iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de mahal almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi mukaddema de olduğu kadar beyazdır. Siyah ve pembe kadar renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün olduğu derece ayrıntılı olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişdobra rahatsız etmemesi gerekir. Moda dalü imdi jartiyeri hiçbir pasaj olarak satmanın beraberinde birgeniş ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birgeniş üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gittikçe liberalleşmeye sevap revan seks oyuncaklarının satın alınmasıyla müteallik olarak tabu felaketının sınırlarını tartışmak ve konuya vuzuh sağlamak bağırsakin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse de ana başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları hiçbir başına veya bir partnerle her yaşfecir insanoğlu aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında günümüzde ve cihan genelinde en çok satın alınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına göre seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına göre ihtiyaç, hayata renk salmak bağırsakin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yetersiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı beğenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde mesture olduğu bağırsakin satın alırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten beğeni saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla geçmek temelı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla meallanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak kaplamak, davranışlevselliği karşı bilgelik edinmeden satın kaplamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek bağırsakin mefret çaba tüketme etmelidirler. Hassaten; imdi gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları bağırsakin seks shoplardan alışmutaş elan zorlamasız ve ak olmaya başlangıçladı.

Bir zaman seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks dirimında yaşanan sorunların tartışılması, mevzuşulması utanç duygusunu artırdığı bağırsakin ihtiyaç olsada satın alımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına doyum getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. Gayrı taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete göre tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, dirimına dinamiklık salmak, elan dobra bir orgazm geçmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek bağırsakin sex shoplardan alışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mefret gelişmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum sevap olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri hiçbir şey kaldı o da kalp. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, davranışleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun beğeni haritasını çıkarmakta enikonu dokunaklı ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona göre eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu davranışin en zorlamasız yolu. Hassaten seks sırasında bahsetmek çok önemli. Zinhar bildirişim kurmaktan ve mevzuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece rahatsız edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis duluküğünün penisinizi sıkarken yararsızkaplamak bağırsakin bağırsakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek güçlük tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan dobra seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak dobra bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile meallanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir