mobil ödeme bozdurma nedir

Taşınabilir ödeme sistemi, bitiren gruplarının hileışveriş tahsilatlarını GSM operatörleri sayesinde gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Taşınabilir ödeme para sistemi ile Ödeme gitmek isteyen eşhas, Ödeme esnasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip hileışveriş davranışlemlerini tamamlayabilir. Taşınabilir ödeme sayesinde bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı çizgi bakiyesi ise krediden düşüş dokumalır. Bunun cihetı saf iş yerlerinde yeğleme edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar sayesinde de gerçekleştirilebilir. Bu davranışlemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği belirgin kâin kredi kartları mutavassıtlığı sayesinde olabilir.

Taşınabilir Ödeme Sistemi sayesinde Satımlarda Arkaış Soruşturma
E-ticaret ile internet üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri mukannen bir oranda kişilere seslenme fiyat. İşletme yerlerinin uğur kitlelerinden kâin bitiren gruplarının hileışveriş hileışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı bitiren gruplarının kredi ve banka ekeı yöntemi ile hileışveriş yapmayı yeğleme ederken kredi ekeı ve banka ekeı yoksuz eşhas ise genel olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kabil seçenekleri yeğleme ederek hileışveriş yamayı yeğleme fiyat.

Taşınabilir ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya başladığından itibaren bu sistemi kullanan çok fazla zat ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Taşınabilir temassız ödeme yöntemini yeğleme ederken bazensı da e-ticaret sitelerinde bu tür ödeme yöntemini istimal etmek gerek. Doğrusu kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi makam vadi e- ticaret şirket bölgeleri ulaştığı uğur kitleye bir yeni set daha eklemeyi başarmıştır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında arkaış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- ticaret sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine makam vererek, uğur kitlenizde kâin kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda daha çok arkaış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir