Kurma.Website

İnsanların yaşadıkları özel andaçlarını, uzmanlık alanlarıyla kontralarına çıkan yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda veya dolaysız olarak zatî isteklerini tatmin eylemek midein kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu iş hakkında henüz detaylı bir şekilde bili dercetmek içiş blog nedir adlı makalemı okuyabilirsiniz.

# çıbanlamadan önce devir kaybetmemeniz yerine blog heveslimadan önce adlı makalemı okumanızı öneririm. “Sitemin ismi ne olmalı henüz onu de bilmiyorum” diyenler midein de blog kişi önerileri veya domain önerileri makalem tam size için.

Günümüzde blog konuları; kişilerin uzmanlık alanları, tetkik yetenekleri kadar belirli bir fakatçta makalelabileceği kadar; her sektörden veya her fikirden az buçuk toparlayarak da website tevlit etmek mümkündür.

şu demek oluyor ki bir çağ uygulayım bilimi konusunda bili sunulurken; özge çağ, siyasetle dayalı paylaşımları blog dâhilğinize münasip bir şekilde yapabilirsiniz. Bir çağ gitar çalıntı konusunda video ve fotoğrafğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki çağ temizıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Denli Devranımı Kırmızıır?
Website fethetmek 2022 tarihinden itibaren bundan sonra çok kolaylaştı. Yalnızca 25 dakikada sıfır bili ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz kabil. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bili dercetmek midein nasıl blog açılır makalemı okumanızı öneririm.

blog fethetmek devir almaz
Döneminızı takanak hareketsiz şey domain adınızı ve tasarımınızı seçmek olacaktır. Eğer kafanızda esasen bir domain (saha adı) var ise o devir kritik anlamda davranışiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun mideine okuyucunun sevilmiş olduğu makaleları sermek, bu makalelara özgün video ve resimler ayırmak henüz uzun devir alacaktır. Gerçi sadece 10-15 dakikada makale makalep yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Esrar Olur?
Bu davranışe başlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fethetmek midein çok tıngır harcayacak mıyım?” dır.

blog fethetmek kaç tıngır
Karşılık “Iyi” Web sitesi fethetmek midein kesinlikle öyle yüksek miktarlarda tıngır harcamanıza lazım namevcut. Siteyi kendiniz hevesliacağınız midein tasarım ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya mimarilmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 salname $20-25.

Yalnızca domain ve hosting midein bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir rakam tutacak. şu demek oluyor ki aylık sadece $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun midein Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere salname 20-25 Dolar kadar bir rakama ati. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Ama Niçin?
Esasta bunun bir çok sebebi kabil, fakat en popülerleri:

Evden tıngır iktisap midein site fethetmek : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak tıngır doğrultmak midein web sitelerini kullanıyor. Yalnızca part-time bir iş olarak değil, kimiları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten tıngır iktisap konusunda en güzel yöntemlerden biri site bina etmek ve site heveslimaktır.
1 kere öğren 1000 kere yap : Bir yol blog nasıl açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu davranışi kendiniz midein bir tıngır iktisap yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş eylemek midein : Yalnızca blog sermek, kendi duygularını başkaları ile parsellemek midein blog heveslianlarda var. Ayrıca bu eşhas kâh öyle popüler oluyorlar ki on binlerce erkek aracılığıyla siteleri kovuşturma ediliyor.
Varolan davranışinizi yetiştirmek midein : Blogları zatî ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları mideerikler ile çok henüz bir küme kitleye ulaşırlar.
Blogger tutulmak midein. “Blogger” şu demek oluyor ki blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde sosyal iletişim ortamı vasıtalığı ile yayıldığından çok popüler bir konsept oldu. Bu eşhas kâh hayatlarını kâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir hayran kitlesine malik olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu davranışlerden yüksek reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar yerinde gelmediyse site bina etmek midein 10 ne makalema da bir faln derim.

website kurma

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir