hostingadresi.com: Reseller

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hareketsiz bir sunucu üzerinde, sunucunun izole bant ferahliği ve fiziksel gücüne göre ziyade adetda hosting barındırılabilir, kal gelimi averaj bir hane elektronik beyinından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den ziyade hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu izole bant ferahliği ya da yoğunluk, şayet var ise elektrik ücreti şayet istek ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak mukayyetm ve lisansların da ücretleri anlaşcevher bağlı olarak sizin önlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çalışır durumda data centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortakça sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, aslında almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hareketsiz fark size ilişik bir sınır dahilinde bir den ziyade hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını bağıt bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın averaj maliyetini ve buna bağlı olarak izole bant ferahliği ve elektrik ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette istek ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlı olarak sizin adınıza fiziksel bir sunucu üzerinden kök paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız kök CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir