Formakustik.com.tr: Alçı

Tavan profili, kırmızıüminyum kabilinden metallerden yapım edilen profillerdir. Yararlanma açısından epey ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C başlamak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın maslahatlevsellik itibarıyla önemli bulunduğunu değerlendirerek harekete yazılmak epey önemlidir. Bu nedenle de tavan profili satın alarak beklentilerinize en uygun şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Gereken Detaylar
Alüminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağırbaşlı anlamda tatmin edici olsa da bazı uygulayım detayları mahsus devinme geçirmek gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim lakırtıınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm beyninde değmaslahatkenlik göstermektedir. Bu nedenle de üretimde hangi lakırtıınlık yeğleme ediliyorsa ona onat bir seçim olmak dürüst olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda standart gestalt 3000 mm’dir. Ancak projeye sargılı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabilinden seçenekler de yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz de projeye ve ihtiyaçlarınıza göre bir seçim yaparak kaliteye tutmak ister misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden fayda tedariklemek namına tercihinizi yapmalkaloriız. Birinci sınıf, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlayacak olan tavan profili alternatifleri karınin vakit kaybetmeden harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir