Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz zirı ya da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri er iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler midein üretilen daha yalın modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak midein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kadın vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar tarafından da kullanılmaya serlandı. Hatta unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine göre, düğünden sonra gelinin jartiyeri belirgin ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çmideek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine namuslu fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan gençler cemiyet dansında çiftlere haremlik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan biraşırı er dergisinde kadın vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de yer almaya serladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir vakitler de olduğu üzere beyazdır. Siyah ve pembe üzere renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu kadar ince olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişsağlıklı keyifsiz etmemesi gerekir. Moda kolü çıktı jartiyeri tek parça olarak satmanın birlikte biraşırı ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, biraşırı üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen fakat gittikçe liberalleşmeye namuslu giden seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla müteallik olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya ara gelmek midein aşağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri içinde özellikleri açısından tadil gösterse de asliye serlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bentlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına veya bir partnerle her yaştan anatomi tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içinde günümüzde ve cihan genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına göre seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına göre ihtiyaç, hayata renk vermek midein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu veya mağazada biliş birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop pazarlerinde nihan olduğu midein satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten eğlence vadi tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla var olmak bazı seks oyuncağı pazarlerinde hüsranla akıbetlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline bakarak soldurmak, sorunlevselliği üzerine haber edinmeden satın soldurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek midein heybetli çaba tüketme etmelidirler. Ayrıca; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları midein seks shoplardan allıkışmutaş daha palas ve kolaylıkla olmaya serladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks sundurmaında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu zaitrdığı midein ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına kanı getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete göre tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop pazarlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına zihayatlık vermek, daha sağlıklı bir orgazm var olmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek midein sex shoplardan allıkışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş zirı bireylerin sex shoplardan pazari haram olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı strüktürlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını esirgemek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra heybetli vürutmeler ve tensel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum namuslu olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müteallik aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, sorunleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun eğlence haritasını çıkarmakta oldukça tesirli ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona göre akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu sorunin en palas yolu. Ayrıca seks esnasında flört etmek çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en koca seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken havaisoldurmak midein mideinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız strüktürn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek pürüz teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları daha sağlıklı seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak sağlıklı bir seksin sonu sarplü bir orgazm ile akıbetlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir