Bodrum Yat Kiralama

Yat Kiralama
Yat isticar, yata eklenmek talip ancak yat elde etmek istemeyen eşhas aracılığıyla çok sıklıkla yeğleme edilmektedir. Yat isticar teamüllemi her devir hem meşakkatli hem de rahat ve huzurlu bir tatil giymek yürekin son gömlek elzem bir konudur.
Yat isticar teamüllemi bünyelmadan önce elbette bir tatil planlandığı konusunda bir düşünce sahibi olunmalıdır. Örneğin, takım halinde tatil bünyelacaksa ona bakılırsa teknenin boyu belirlenir, mürettebat belirlenir, maksut tatile birebir bir güzergah belirlenir yahut tekrar kişilerin zevkine birebir DJ hizmeti, sauna/ spa hizmeti kabil hizmetler belirlenir.
Türkiye yürekin yat isticar etkinliği balıkçılık ve kargo taşımacılığı davranmak yürekin 1960’lı yıllarda vürutmeye temellamıştır.
Ana olarak 5 çdenktaş yat isticar yöntemi vardır
• Mürettebatlı yat isticar
• Mürettebatsız yat isticar
• Takım halinde yat isticar
• Özel yat isticar
• Kabin isticar
Mürettebatlı yat isticar teamüllemi Türkiye yürekin epey yeğleme edilen bir yöntemdir. Bu isticar yöntemi 2 temel temellıkta incelenebilir.
– Kaptanlı yat isticar
– Bütün mürettebatla yat isticar
Mürettebatlı yat isticar Türkiye’de en çok mai gezi yürekin yeğleme edilmektedir. Bedduaşap gövdeli ve kamaları olan Gulet adı verilmiş tekneler mai turlar yürekin kullanılmaktadır. Trol teknelerine lavabo ve kamaralar ve emniyet hizmetinin sunulmasıyla 1960’lı yıllarda temellamış bir yöntemdi. Bu tekneler 20-23 metre uzunluğunda evet. Her kabinin kendine özel tuvaleti ve 7 titrem sarf suyu, berduş akarsu yürekin tank ve her insanın rahat sığabileceği huzurlu kamaları vardır.
2010’lu yıllarda yapılan bir etüt mai yolculuğun klübe gitme, otel tatili yahut resort tatilinden çok daha lüks yeğleme edildiğini ortaya koymuşdolaşma.
Göcek Yat Kiralama
Göcek yat isticar hizmeti, izmir’de yaşkocaoğlanp mai tura inzimam etmek isteyenlerin en çok aldıkları hizmettir. Heybetli ve önde gelen yat firmalarının sunmuş olduğu hizmetler sebebiyle 20 senedir hayatımıza iyiden iyiye girmiştir. Özellikle İzmir, Antalya, Alanya, Alakavşakı, Kaş, Çeşme, Adrasan kabil tatil bölgelerinde tatil davranmak isteyenlerin epey çok yeğleme ettiği bir yoldur.
Hem fiyatlarının uçuk olmaması hem de huzurun, keyfin zirveye çıktığı bir tatil evetğundan karada tatile gitmekten çok daha lüks yeğleme edilir.
Mai gezi davranmak yürekin yat isticar teamülleminden bir rota belirlenmesi gerekir. Rota konusunda kafasında sual teamülareti olan kişilerin, mai gezi hizmeti alacakları firmanın bu mevzuda mesul kişisiyle görüşüp bir karara ilgilanması esenlanabilir.
Ayrıca bütçeye bakılırsa İzmir’in seferihisar’danyola çıkıp gümüldür, kuşadası, soğucak, davutlar, yalıköy, didim, akbük, güllük, yalıkavak, bodrum, mazi, ören, akyaka, dalyan, ölükükremek, uzunyurt, gelemiş, bezirgan, kaş, demre, Finike, kumluca, adrasan, olimpos, tekirova, çamyuva, tümsekli, gönyük yolundaki denizdeki koyların biricik biricik gezilerek çok enfes bir tatil yapabilir.
Bu kez üzerinde hem son gömlek kullanılmamış olan koylarda kükremek, kum ve güneş eşliğinde kendinizi dinleme vesileı elde edebilirsiniz hem de arazi arazi karaya çıkıp enfes yemeklerden yiyerek unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Bodrum Yat Kiralama
Bodrum yat isticar firmaları Türkiye’de en çok yeğleme edilen yat isticar firmalarıdır. Bodrum’da yat isticar epey sıktır çünkü yurtdışından gelen seyyah skorsı epey fazladır.
Turistler Türkiye’ye geldiklerinde kendi ülkelerinde görmedikleri eşsiz doğayevi baş temela sürdürmek yürekin bu yola epey lüks temelvurur. Bu turistler sebebiyle yurttaşlarımız da mai dolaşma kırmızıışkanlığını yavaş yavaş elde etmişlerdir. 15 sene önce mai dolaşma dendiğinde Bodrum’da birlikte çok lüks yeğleme edilmezdi ancak son 5 senelik süreçte artık hacısı hocası mai tura çıkmaya temelladı.
Yat isticar hizmeti sunan şirket arayışı yaratıcı eşhas her firmayla inançmelidir ki verilen hizmetin güvenilir oluşu konusunda kesin demılar oluşdamızlık temellasın.
Özellikle Bodrum’dan temellayıp özellikle likya yolunun kıyı şeritleri izleme edilerek muazzam güzellikte ve huzurda bir gezinti bünyelabilir. Bu kez gidilirken görülecek koyların dayanıklı çoğunda belki 2000 yıl sonrasında ilk el bir insanoğlunun ayaklar değecek durumda olabilir. Her cihet hem çok kullanılmamış hem aşırı tabii güzellikler barındırmaktadır.
Takım halinde iş yahut içtimai eşlarla, biricik başınıza şehrin kaosundan uzaklaşmak isteyenler yürekin inanılmaz hatır verici bir tatil yaşanabilir. Hatta bu tatil bünyelırken deniz boyuya çıktığınız yerlerde gece bendeüplerine, leziz kükremek ürünlerinin satıldığı restoranlara gidilerek tatil sürenizde maksimum dörtköşe saat geçirebilirsiniz.

https://www.adayacht.com/

göcek yat kiralama

admin Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir